Прасувальна дошка на дерев'яній основі з подрукавніком Bügeltisch 16938JR 38x120 см
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 00007707
595 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 446-72-24
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прасувальна дошка Bügeltisch 16938 JR укомплектована підставкою для праски і чохлом з 100% бавовни володіє низьким ступенем зносу.
Робоча частина прасувальної дошки виготовлена з міцного ДСП. На підставі ніжок одягнені ковпачки, що оберігають дошку від ковзання. Висувна підставка для праски робить процес оченята набагато зручніше.
Покриття дошки: 100% бавовна, внутрішня частина з шаром поролону легко знімається і переться.
Виробник: Китай
Підстава: ДСП
Розмір столу: 120x38x84 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bugeltisch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Подрукавнік |
| Матеріал чохла | Бавовна |
| Основа робочої поверхні | ДСП |
| Довжина робочої поверхні/чохла | 120 см |
| Ширина робочої поверхні/чохла | 38 см |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Опори | метал |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 38 см |
| Висота | 5 см |
| Комплектація | |
| Полиця для білизни | Немає |
| Підставка під праску | Є |
| Електроподовжувач з розеткою | Немає |
| Тримач проводу праски | Немає |
| Знімний подрукавник | Є |
| Тримач для плічок | Немає |
- Ціна: 595 ₴


