Прасувальна дошка на дерев'яній основі Bügeltisch 16034JR 34x114 см
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 0007702
454 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 446-72-24
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прасувальна дошка Bügeltisch 16034 JR укомплектована підставкою для праски і чохлом з 100% бавовни володіє низьким ступенем зносу.
Робоча частина прасувальної дошки виготовлена з міцного ДСП. На підставі ніжок одягнені ковпачки, що оберігають дошку від ковзання.
Покриття дошки: 100% бавовна, внутрішня частина з шаром поролону легко знімається і стирається.
Виробник: Китай
Підстава: ДСП
Розмір столу: 114x34 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bugeltisch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Дошка для прасування |
| Матеріал чохла | Бавовна |
| Основа робочої поверхні | ДСП |
| Довжина робочої поверхні/чохла | 114 см |
| Ширина робочої поверхні/чохла | 34 см |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Опори | метал |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Довжина | 114 см |
| Ширина | 34 см |
| Висота | 5 см |
| Комплектація | |
| Підставка під праску | Є |
| Електроподовжувач з розеткою | Немає |
- Ціна: 454 ₴




